EFEKT CARPET s.r.o.Prodej a pokládka podlahových krytin
SORTIMENT                  REFERENCE                  O FIRMĚ                  KONTAKT 

Tkaný vinyl

Novinka v sortimentu vinylových podlahových krytin v roli a ve čtvercích od belgické společnosti LTA.

Kolekce obsahuje 49 dekorů v roli a 22 dekorů ve čtvercích.

2tec2 v roli a čtvercích


Novinka v sortimentu vinylových podlahových krytin v roli od belgické společnosti LTA. Kolekce obsahuje 49 dekorů.

Vinylové podlahy – tkaný vinyl
Vinylové podlahy patří k povrchům, které jsou levné, snadněji se instalují a udržují a dají se z nich vytvořit rovněž krásné designové vzory. Pokud chcete nahradit lino nebo koberec výhodnější alternativou, je vinyl ideální. Vinylová podlaha se dá skvěle stírat, omývat a péče o ni není náročná. Opět na rozdíl od členitých koberců, není pochopitelně tolik náchylná na množení bakterií a škodlivých mikrobů. Z toho vyplývá, že je zdravější a hygieničtější. Poněkud náročnější oproti koberci či linu je pokládka. Ale i tak je realizace velice jednoduchá a oproti jiným podlahovým krytinám i levná.

Výhody tkaného vinylu
Zajímavou kategorii pak tvoří tkaný vinyl. Jedná se vlastně o klasický vinylový podklad, který je ovšem doplněný a zpevněný další horní vrstvou, tvořenou také vinylem, kde jsou jednotlivá vlákna propletena. Hlavní výhodou podlahy z tkaného vinylu je vyšší nosnost, které je dosaženo zpevněním povrchu a zvýšení pružnosti. Dále je podlaha v moderním a originálním designu, je možné vytvářet rozličné kombinace vzorů. Na čištění postačí obyčejná voda, ale nemusíte se obávat ani saponátů a agresivnějších činidel.

Kam s nimi?
Podlahy z tkaného vinylu se hodí zejména do průmyslových prostor, provozoven, které jsou více zatěžované, ale také do moderních obývacích pokojů a kuchyní. Díky vysoké třídě odolnosti vám odpadne hodně starostí, mimochodem spojených také s hlukem. Tkaný vinyl výtečně tlumí kroky i prostorový hluk, a co víc, netřepí se a jen tak na něm neuklouznete.

Tkaný vinyl 2tec2
Nabízíme podlahy z tkaného vinylu s označením 2tec2, ideální pro maximální komerční zatížení, ale také pro stylovou domácnost. Horní vrstva se skládá z vinylového vlákna a vlákna skleněného, pro dosažení větší odolnosti. Spodní vrstva je složena z čistého vinylu. Tkaný vinyl 2tec2 vám dodáme v roli nebo v praktických čtvercích, záleží jen na vašich nárocích, jak prostorových, tak nákladových.

Vinylová podlaha 2tec2 v rolích
Šířka role je u nás unifikovaná na 200 cm a délka je 30 metrů. Na výběr máte skutečně nevšední a moderní vzory s nádechem přírody i v podobě různých podlahových imitací, kupříkladu napodobenin oblíbených dřevin či kameniva. Vinylové role se hodí do větších interiérů a prostorných místností, ocení je především podnikatelé a majitelé rozlehlejších objektů, kteří by rádi ušetřili za alternativu masivní podlahové krytiny.

Oblíbené designové řady:

Arid
Canyon
Diamond
Lava
Opal
Topaz

Vinylová podlaha 2tec2 ve čtvercích
Pro pokládku v menším prostoru se dokonale hodí čtverce. Všem kutilům, ale i profesionálům poskytujeme vinylovou podlahu 2tec2 v podobě čtvercových dílů o rozměrech 50x50 cm a tloušťce 3 mm. V balení se nachází 16 m2 pokládkového materiálu.

Oblíbené designové řady:

Coffee bean
Juno
Moonles
Planet