EFEKT CARPET s.r.o.Prodej a pokládka podlahových krytin
SORTIMENT                  REFERENCE                  O FIRMĚ                  KONTAKT 

Vinylové dílce

Centiva


Exkluzivní řada vinylových podlah z USA.

Designflooring


Podlahy Designflooring jsou využívány jak v bytových tak komerčních prostorách.

Tarkett


Široká a atraktivní nabídka vynilových dílců od společnosti Tarkett.

Expona


Vinylová podlaha, která je díky svým vlastnostem vhodná pro komerční prostory a všechny prostory v bytové výstavbě.

Amtico


Vinylová krytina do bytů, rodinných domů, restaurací, provozoven kadeřnictví, v předváděcích a obchodních centrech.

Thermofix


Komerční prostory, vstupní haly, hotely a restaurace, haly s lehkou výrobou, obytné prostory a domácnosti.

Conceptline


Kolekce Conceptline nabízí širokou paletu imitace dekorů dřeva a kamene.

Armstrong


Široká paleta imitace dekorů dřeva a kamene.


Moduleo


Široká paleta imitace dekorů dřeva a kamene.


Allura Colour


Pevnoá a velmi odolná alternativa keramických dlaždic. Pro náročné prostory kanceláří a obchodů, kde je velký provoz nebo těžké náklady.

Pergo lepení


Vinylové dílce určené pro plošné přilepení bez V-spáry, třída zatížení 33/42 vysoká zátěž komerční i bytové prostory.

Pergo click system


Vinylové dílce určené k plovoucí pokládce s V-spárou kolem lamely, třída zatížení 23/32 - vysoká bytová a střední komerční zatížení.


Skvělé podlahy z vinylových dílců
Podlahová krytina hraje v jakémkoli interiéru jednu z hlavních rolí. Vybírat bychom ji měli nejen podle jejího vzhledu, ale i dle kvality a výdrže. Pokud nechcete v tomto ohledu dělat žádné kompromisy, pak se vyplatí vinylová podlaha. Ta je z hlediska výdrže a celkového desénového provedení ideální volbou. Důležitý je při nákupu správný výběr typu vinylové podlahy. Jedním z nejoblíbenějších a nejrozšířenějších jsou vinylové dílce. Ty jsou typické celou řadou vzorů a barev. Rozhodně tedy stojí za to, podívat se na možnosti nákupu vinylových podlah, jejichž základem jsou právě vinylové dílce. Zároveň se budeme soustředit i na základní výhody tohoto typu podlah a o tom, že je jich celá řada, se stoprocentně přesvědčíte.

Vinylové podlahy se hodí všude
Moderní vinylové podlahové dílce si najdou své místo v kterékoli části interiéru. Nejčastěji se pochopitelně vinylové podlahy kladou na standardní podlahové plochy po celém interiéru dané budovy. Pokud ale budete chtít, můžete si klidně zvolit i vinylové dílce na schody. Právě tady mohou vinylové podlahy vypadat skvěle. Vynikající volbou ale mohou být i do, z hlediska frekvence pohybu, hodně vytížených budov. Vinylové dílce dokážou vydržet i maximální tlak a neustálý pohyb lidí. Své místo tak zaujmou třeba v ordinacích lékařů, kancelářích anebo na chodbách úřadů a různých firem.

Rychlá pokládka
Velkou výhodou tohoto typu podlahy je i její rychlá pokládka. Realizovat by ji měli profesionálové mající zkušenosti. Položit si ale klasické či zátěžové vinylové podlahy můžete klidně i svépomocí. Pokládka vinylové podlahy se liší mimo jiné také dle toho, jestli používáte klasické lepené vinylové dílce, anebo vinylové dílce bez nutnosti lepení. V prvním případě je nezbytné opatřit si navíc ještě speciální lepidlo. Druhá alternativa je jednodušší, jelikož se jedná o samolepící vinylové dílce.

Pohodový úklid samozřejmostí
Velkou devízou vinylových podlah je jejich jednoduchý a pohodový úklid. Na rozdíl od koberců, v nichž se špína doslova zažere, lze vinylové podlahy pouze setřít navlhčeným mopem a máte vyhráno. Samotná údržba vinylové podlahy ovšem může být řešena i vysáváním. Pokaždé podlahové plochy zcela jistě stírat nemusíte.

Druhy vinylových dílců
Určitě není od věci vybírat vinylové dílce podle výrobce. Každý z výrobců totiž nabízí odlišné dekory vinylových dílců. Podívejme se tedy na jednotlivé kolekce vinylových dílců, které se vyznačují vysokou kvalitou a neotřelým vzhledem.

Vinylové dílce Centiva
Výbornou volbou jsou vinylové dílce Centiva. Ty je možné vybírat hned v několika různých dekorech. Jmenovat bychom mohli třeba dekor Venue, který imituje dřevo anebo jiné přírodní materiály. Moc hezké jsou ale i další kolekce Contour, Event či Victory.

Vinylové dílce Designflooring
Řada Designflooring je typická především zajímavými zátěžovými typy vinylových podlah. Typické jsou třeba vinylové dílce Designflooring Opus vhodné do zátěžových prostor. Vzhledově připomínají dřevo, kámen anebo metalické povrchy.

Vinylové dílce Tarkett
Moderní vinylové dílce Tarkett přinášejí vrcholné možnosti variability. Podlahy z těchto dílců mohou být barevně provedené přesně na míru dle vašich představ. Dokážou nabídnout i moc hezké povrchové efekty a zkosené hrany.